Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

close

Kategorie

Newsletter

Koszulki polo Jest 10 produktów.

 • Polo Crandall

  Polo Crandall. Nadaje się do prania w 60°C.ISO 15797: Odpowiada za standardy prania przemysłowego.Ochrona UV: UPF 40+.Plisa na 3 guziki.Rozcięcia boczne.Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot Piqué z 65% poliestru oraz 35% bawełny. 200 g/m².

 • Polo Primus

  Polo Primus. Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Podwójny scieg.Plisa z dwoma guzikami.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot Piqué ze 100% bawełny. 160-165 g/m².

 • Damskie polo Primus

  Damskie polo Primus. Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Podwójny scieg.Plisa na 3 guziki.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot Piqué ze 100% bawełny. 160-165 g/m².

 • Męskie polo Atkinson z krótkim rękawem button-down

  Męskie polo Atkinson z krótkim rękawem button-down. Kołnierzyk z tego samego materiału.Elastyczny materiał.Plisa na 3 guziki.Kołnierzyk button-down.Rozcięcia boczne.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Półksiężyc.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Podwójny splot Piqué, 95% bawełna, 5% elastan. 200 g/m².

 • Damskie polo Atkinson z krótkim rękawem button-down

  Damskie polo Atkinson z krótkim rękawem button-down. Kołnierzyk z tego samego materiału.Elastyczny materiał.Plisa posiada 4 guziki.Kołnierzyk button-down.Rozcięcia boczne.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Półksiężyc.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Podwójny splot Piqué, 95% bawełna, 5% elastan. 200 g/m².

 • Męskie polo Fairfield z krótkim rękawem z lamówką

  Męskie polo Fairfield z krótkim rękawem z lamówką. Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Lamówka w kontrastowym kolorze przy kołnierzyku oraz rękawkach.Plisa z dwoma guzikami.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot piqué, 100% bawełna. 180 g/m².

 • Damskie polo Fairfield z krótkim rękawem z lamówką

  Damskie polo Fairfield z krótkim rękawem z lamówką. Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Lamówka w kontrastowym kolorze przy kołnierzyku oraz rękawkach.Plisa na 3 guziki.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot piqué, 100% bawełna. 180 g/m².

 • Polo Liberty, z krótkim rękawem

  Polo Liberty, z krótkim rękawem. Możliwość brandingu wewnątrz.Główna metka przygotowana do odcięcia lub oderwania dla lepszego komfortu.Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Plisa z dwoma guzikami.Podwójny scieg.Guziki w kolorze materiału.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku. Dzianina pika, 100% bawełny. 160 g/m².

 • Damskie polo Liberty z krótkim rękawem, marka prywatna

  Damskie polo Liberty z krótkim rękawem, marka prywatna. Możliwość brandingu wewnątrz.Główna metka przygotowana do odcięcia lub oderwania dla lepszego komfortu.Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Plisa na 3 guziki.Podwójny scieg.Guziki w kolorze materiału.

 • Damskie polo Crandall

  Damskie polo Crandall. Nadaje się do prania w 60°C.ISO 15797: Odpowiada za standardy prania przemysłowego.Ochrona UV: UPF 40+.Plisa posiada 4 guziki.Rozcięcia boczne.Kołnierzyk z płaskiego splotu.Mankiety oraz pas z płaskiej dzianiny ściągaczowej.Guziki z wygrawerowanym logo w kolorze materiału.Kontrastowa taśma wzmacniająca na karku.Metka wdrukowana transferem dla lepszego komfortu. Splot Piqué z 65% poliestru oraz 35% bawełny. 200 g/m.