Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

close

Kategorie

Newsletter

Gadżety reklamowe to nasza specjalność.

Witamy Państwa w serwisie gadżetów reklamowch www.czasnaprezent.pl!

W biznesie wiele zależy od dobrych relacji  - dobra jakość współpracy  z odbiorcami, partnerami i interesariuszami to klucz do zysków i efektywności działania każdego przedsiębiorstwa.  Znaleźliście się Państwo u nas, więc zależy Państwu na rozwoju i utrzymaniu dobrego wizerunku Państwa firmy na rynku. W tym celu szukacie kreatywnych rozwiązań i pomysłów wspierających działania promocyjne i sprzedaż własnych produktów.

 

Nasze akcesoria komputerowe, na biurko, plażowe.

Jako agencja reklamowa z 17 letnim doświadczeniem wiemy, że potrzeby i wyzwania w biznesie ulegają ciągłym zmianom i stają przed coraz to nowymi wyzwaniami szybko rozwijającego się biznesu. Dlatego nasza oferta usług, a w szczególności i gadżetów reklamowych  jest ciągle uzupełniana o pojawiające się na rynku nowości w zakresie nowych technologiii, a w szczególności akcesoriów komputerowych i do urządzeń mobilnych. W sezonie pojawiają się popularne akcesoria plażowe i gry rekreacyjne na wolnym powietrzu. Mamy w naszej kolekcji gadżetów reklamowych modne gadżety takie jak ostatnio fidget spiner logo czy butelki na wodę wykonane z nowoczesnego Tritanu. Znajdą Państwo u nas zawsze potrzebne torby na ramię i na zakupy oraz żeby zaznaczyć swoją obecność  w miejscu pracy akcesoria na biurko czy funkcjonalne kubki termiczne.

W ciągu 17 lat działalności, dzięki determinacji i dbałości o wysoki standard usług, zdobyliśmy najcenniejszy kapitał – uznanie i zaufanie wielu krajowych i międzynarodowych klientów: Media Expert, Aon Hewitt, Alfa Wire, Allianz, BlaBlaCar, Danfoss, Oxford University Press, Deloitte, Hewlett Packard, Goforworld by Kuźniar, Kino Polska, Sigma Travel, Iberia Motor Poland, Kingston Technology Ltd., Bank BPH, GE Money Bank, American Restaurants, Frito Lay Poland, Bank Pekao SA, Telekomunikacja Polska SA, Orange, Radio PIN, S&T Technologies, Castrol, Totalizator Sportowy, Narodowy Instytut Dziedzictwa,  PLAY, Sygnity SA, ONICO SA, Saint Gobain SA, Xella SA,

Świadczymy usługi dla firm w zakresie usług reklamowych a w szczególności wykonywania projektów graficznych, opracowywania wizualizacji, produkcję materiałów drukowanych, produkcję gadżetów reklamowych i tekstyliów promocyjnych, wykonywania nadruków (haft, sito, transfer, grawer, tampon, sitodruk), konfekcjonowanie, obsługa logistyczna, organizacja konferencji i eventów.

Sklepy i katalogi internetowe:

www.czasnaprezent.pl, www.reklamoweubrania.pl, www.studiopromocji.com.pl

Zamówienia można składać przez stronę internetową lub wysyłając do nas maila z zapytaniem.