Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

close

Kategorie

Newsletter

Regulamin sklepu www.czasnaprezent.pl

Informacje ogólne i realizacja zamówien:

 1. Właścicielem serwisu Studio Promocji Dorota Piękna Góra 4B/4 11-500 Giżyck NIP: 845-134-49-87 Regon: 790286852
 2. Wszystkie ceny w sklepie www.czasnaprezent.pl są cenami netto i nie zawierają podatku Vat.
 3. Z uwagi na hurtowy charakter sklepu minimalna wartość zamówienia wynosi 300,00 zł netto.
 4. Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, widnieje informacja o aktualnym stanie magazynowym. Jeżeli towar jest dostępny to wysyłki realizowane są w terminie od 2 do 5 dni od otrzymania przez zamawiającego potwierdzenia zamówienia i zaksięgowania płatności na koncie.
 5. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową przez obsługę sklepu.

 6. Ceny towarów nie zawierają kosztów wysyłki.
 7. Realizacja zamówień następuje po otrzymaniu kompletnego zamówienia, zawierającego następujące dane: Nazwę i ilość zamawianego produktu; Imię, nazwisko oraz adres zamawiającego oraz numer telefonu; Adres wysyłkowy – o ile jest on inny niż adres zamawiającego.
 8. Wysyłki realizowane są według kolejności otrzymania zamówień.
 9. Płatności za zamówienia realizowane są przelewem na konto właściciela serwisu 
 10. Studio Promocji Dorota Stark Piękna Góra 4B/4 11-500 Giżyck NIP: 845-134-49-87 Regon: 790286852 nr konta: 52 1140 2004 0000 3602 2809 3178
 11. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Realizacje w innych terminach potwierdzane są indywidualnie. W przypadku braku towaru w magazynie czas realizacji może się wydłużyć.
 1. 10. Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki po otrzymaniu, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby ją dostarczającej. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji ilościowej bądź jakościowej jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji".

 

Odstąpienie od umowy:

 1. Klient będący osobą fizyczną, nie nabywającą towaru w celach związanych z działalnością gospodarczą, ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od daty dostawy. Podstawowym warunkiem odstąpienia od umowy sprzedaży jest sporządzenie przez Klienta stosownego oświadczenia na piśmie.
 2. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w przypadku gdy produkt nie był używany ani nie został uszkodzony.
 3. Towar powinien zostać zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu na adres siedziby sprzedawcy na koszt zwracającego.
 4. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu wartości zwróconych produktów natychmiast po ich otrzymanu, na konto bankowe podane przez Klienta.
 5. W przypadku niejasności zamówienie może być anulowane przez pracownika sklepu bez podania przyczyny.

 

Reklamacje 

 1. Z zamówienia można zrezygnować do momentu gdy sklep czasnaprezent.pl nie podjął działań związanych z: zamówieniem materiałów do produkcji, z samą produkcją lub znakowaniem towaru. 
 2. W przypadku wykrycia wady towaru lub błędnej realizacji zamówienia fakt ten należy natychmiast zgłosić obsłudze serwisu  Czasnaprezent.pl. 
 3. Termin składania reklamacji wynosi 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru na własny koszt lub dostarczenie osobiście na adres sklepu, załączając pisemny opis wady produktu oraz swoje dane i nr zamówienia.
 4. Nie odpowiadamy za szkody powstałe podczas transportu lub następstwa nie dotarcia przesyłki na czas.

Ochrona danych osobowych:

 1. Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:
 2. realizacji umowy oraz jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.czasnaprezent.pl.

 

Pozostałe regulacje

 1. Mimo zachowania należytej staranności w ofercie prezentowanej na www.czasnaprezent.pl mogą wystąpić błędy, które nie mogą być podstawą roszczeń wobec Sprzedawcy. W razie wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na www.czasnaprezent.pl należy kontaktować się ze Sprzedawcą.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 3. Złożenie zamówienia w sklepie www.czasnaprezent.pl oznacza akceptację przez Klienta powyższego regulaminu i zobowiązuje do przestrzegania zawartych w nim zasad.